R101K 0R101K CN-R101K 400W Dell PowerEdge T310 Power Supply A400EF-S0
Posted in CategoryGeneral Discussion
  • Geekstaiton 1 year ago
    Part Number        R101K, 0R101K, CN-0R101K
    Alternative Parts        VV034
    Model Number        A400EF-S0
    Max Power        400W
    Input        100-240V~10A, 50-60Hz
    Output        +12V—31.9A; +12Vaux–1.4A
    Application        Dell PowerEdge T310
    Condition        Original, Tested, Working
    Wholesale please email : sales@365powersupply.com
    School & Government Purchases
    If you are a school or government agency we can accept purchase orders. Please
    Source: R101K 0R101K CN-R101K 400W Dell PowerEdge T310 Power Supply A400EF-S0